Оберіть Житловий Комплекс
Рус Укр
Читайте також
Корпорація «Укрбуд» відкрила новий центральний відділ продажу
17.04.2014

У понеділок, 14 квітня, Українська державна будівельна корпорація «Укрбуд» відкрила двері нового центрального відділу продажу. Під час урочистого відкриття Президент Корпорації «Укрбуд» Максим Вікторович Микитась підкреслив, що: “Навіть у період, коли будівельний ринок призупинився, а деякі компанії заморожують проекти, ми будуємо та здаємо житло згідно плану. Ми, як державна корпорація, гарантуємо, що всі роботи проводяться якісно та відповідно до встановлених термінів. Це стосується всіх без винятку проектів від Корпорації «Укрбуд»”.

Головне завдання, як центрального, так і відділів продажу на об’єктах, – зробити процес вибору житла та оформлення документів максимально комфортним і приємним. Крім консультації кваліфікованих менеджерів, на широких екранах в новому офісі можна в режимі реального часу спостерігати за роботами, що ведуться на об’єктах будівництва. «Ми прагнули створити новий відділ продажу максимально комфортним і корисним. Для нас важливо, щоб клієнти знаходили для себе максимально зручні та вигідні рішення », – підкреслює Оксана Голобородько, начальник відділу продажу від Української державної будівельної корпорації «Укрбуд».

“Ми запрошуємо всіх, хто шукає якісне нове житло, в наш новий офіс. Тут, в сучасній комфортній обстановці, ви зможете отримати будь-яку інформацію щодо наших об’єктів і підібрати ту квартиру, яка підходить саме Вам. І звичайно, обрати найбільш зручний для Вас спосіб оплати», – зазначила керівник відділу продажу.

Запрошуємо Вас до нового центрального відділу продажу Корпорації «Укрбуд» за адресою:

м. Київ, вул. М.Раскової, 23, 1 поверх
тел.: (044) 390-30-86

До списку новин
Підпишіться на новини Будьте в курсі останніх новин і акцій ЖК
Ваше ім`я
E-mail
Замовити консультацію у менеджера
Ваше ім`я
Телефон:
Схожі ЖК